C. Ancelotti oficialiai neteko darbo "Bayern" klube

2017-09-28 17:21 eurofootball.lt

Miuncheno "Bayern" oficialioje svetainėje paskelbė, kad nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos strategu Carlo Ancelotti.

Vakar Bavarijos ekipa UEFA Čempionų lygoje turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu - "Bayern" išvykoje nusileido Paryžiaus "Saint-Germain" klubui rezultatu 0-3.

Taip pat ne itin užtikrinta yra viso šio sezono pradžia - Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse po šešių turų užimama tik trečioji pozicija, todėl "Bayern" vadovybė nusprendė imtis rimtų permainų - pakeisti trenerį.

"Mūsų komandos žaidimas nuo pat sezono pradžios neatitinka lūkesčių. Po rungtynių Paryžiuje turėjome labai rimtą pokalbį ir šiandien Carlo Ancelotti informavome apie mūsų sprendimą", - spaudos konferencijoje kalbėjo Karlas-Heinze Rummenige.

Bent laikinai "Bayern" ekipai vadovaus Willy Sagnolas, kuris iki šiol buvo vienas asistentų. Įvairių žiniasklaidos pranešimų teigimu, tarp kandidatų treniruoti Bavarijos ekipą yra laikomi du vokiečiai - Thomas Tuchelis ir Julianas Nagelsmannas.

C. Ancelotti "Bayern" ekipai dirigavo tik daugiau nei metus. Per šį laikotarpį skambių pergalių nebuvo pasiekta - iškovota Vokietijos čempionato taurė.

...