Brazilija liko be pergalės: šveicarai išplėšė lygiąsias (VIDEO)

21 valandą Rostove buvo sužaistos antrosios E grupės rungtynės. Brazilija nesugebėjo pradėti pirmenybių pergale – penkiskart pasaulio čempionai išsiskyrė lygiosiomis 1-1 su Šveicarija.

Brazilai aktyviau pradėjo rungtynes ir 10-ąją minutę buvo arti pirmojo įvarčio, kai Paulinho iš kelių metrų smūgiavo visai šalia vartų.

20-ąją minutę į Šveicarijos vartus krito pirmasis įvartis – fantastišką įvartį iš maždaug 20 metrų pasiekė „Barcelona“ klubo saugas Philippe Coutinho, kuris nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Po praleisto įvarčio šveicarai kiek aktyvino savo žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau Brazilijos rinktinės vartininkui Alissonui su sunkumais susidurti nereikėjo.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje arti iki antrojo įvarčio buvo brazilai – po kampinio Thiago smūgiavo visai greta skersinio. Visgi kamuolys neatsidūrė vartuose ir rezultatas po pirmųjų 45 minučių liko 1-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo netikėta staigmena brazilams – Stevenas Zuberis 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva po kampinio nubaudė varžovus ir rezultatas tapo 1-1.

Netikėtai įvartį praleidę Brazilijos futbolininkai bandė suregzti šturmą prie varžovų vartų, tačiau jokių pavojingų progų per pirmąsias keletą atakų taip ir nebuvo.

Brazilų atakos aktyvėjo ir Šveicarijos komandai vis dažniau reikėdavo atsimušinėti nuo savų vartų. Porą kartų grėsmingai smūgiavo Coutinho ir Neymaras, tačiau kamuolys vartuose taip ir neatsidūrė.

87-ąją minutę pirmąją rimtą progą šiose rungtynėse sukūrė Neymaras – PSG žvaigždė pavojingai galva smūgiavo po Williano perdavimo. Brazilas smūgiavo į vartų vidurį, todėl vartininkas užtikrintai susitvarkė su savo užduotimis.

Netrukus dar pavojingiau po standartinės situacija galva smūgiavo Roberto Firmino, tačiau ir čia nepriekaištingai savo darbą atliko šveicarų vartininkas.

Vos po akimirkos dar vieną itin pavojingą progą sukūrė vidurio gynėjas Miranda. Jis surado laisvą erdvę varžovų baudos aikštelėje ir iki tikslaus smūgio jam pritrūko tik kelių centimetrų.

Per likusį laiką brazilams išsigelbėti nepavyko ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.