Beviltiškai atrodžiusi Argentina buvo sutriuškinta kroatų (VIDEO)

2018-06-21 22:53 eurofootball.lt

Pasaulio čempionato D grupėje Nižnij Novgorode vyko vienos įdomiausių rato rungtynių.

Planetos vicečempionai argentiniečiai susitiko su kroatais.

Europos rinktinė varžovus sutriuškino net 3:0 ir užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

5-ąją min. Argentinos rinktinės vartininkas W.Caballero apsigynė nuo I.Perisičiaus smūgio.

Po kelių minučių kroatai turėjo paplušėti blokuodami M.Mezos bandymą.

Įpusėjus kėliniui po D.Lovreno klaidos E.Perezas nesugebėjo įmušti į tuščius vartus.

Kroatai atsakė M.Mandžukičiaus smūgiu galva. Prieš pertrauką progą iššvaistė A.Rebičius, nesugebėjęs suvaldyti kamuolio ir pabėgti nuo varžovų gynėjų.

54-ąją min. vartininkas W.Caballero nesėkmingai bandė išmušti kamuolį toliau nuo vartų ir tiesiog atliko perdavimą A.Rebičiui, kuris nedelsė ir nuginklavo Argentinos vartų sargą - 1:0.

Pietų amerikiečiai atsakė sukurta pavojinga situacija prie kroatų vartų, bet chosas pasibaigė tik uždirbtu kampiniu.

Likus žaisti apie dešimt minučių savo žodį tarė L.Modričius, kuris puikiu tolimu smūgiu nuginklavo W.Caballero - 2:0.

Varžovų vartus bandę užgulti argentiniečiai patyrė visišką fiasko, kai kamuolį perėmę europiečiai pelnė trečiąjį įvartį.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)