Beveik visas rungtynes mažumoje žaidusi Kolumbija neatsilaikė prieš japonus

H grupės kovos prasidėjo nedidele staigmena. Beveik visas rungtynes kiekybinę persvarą turėjusi Japonijos rinktinė 2:1 palaužė Kolumbiją ir iškovojo tris taškus.

Kolumbijos rinktine pasaulio pirmenybės prasidėjo katastrofiškai. Jau trečiąją rungtynių minutę už žaidimą ranka baudos aikštelėje raudona kortele buvo nubaustas Carlosas Sanchezas. 6-ąją minutę tokią kolumbiečio klaidą įvarčiu nuo 11 metrų žymos pavertė Shinji Kagawa.

Vėliau Japonijos rinktinėje turėjo progų pasižymėti, tačiau savo persvaros padvigubinti nesugebėjo.

O jau 39-ąją minutę Juanas Quintero baudos smūgiu rezultatą išlygino. Kolumbietis pasirinko atlikti žemą smūgį ir visi japonai kamuolį tiesiog peršoko. Japonijos vartininkas sugebėjo prišokti kamuolį ir jį atremti, tačiau prieš tai kamuolys spėjo kirsti vartų liniją.

Po pertraukos Japonijos ekipa užgulė varžovų vartus ir kūrė vieną pavojingą progą po kitos. Galiausiai japonams pavyko pralaužti varžovų gynybą 73-ąją minutę.

Keisuke Honda sėkmingai pakėlė kampinį, o kamuolį galva į vartus nukreipė Yuya Osako.

Po šio epizodo Kolumbija ir vėl buvo priversta atakuoti. Jau po kelių minučių Kolumbija galėjo išlyginti rezultatą, tačiau prieš vartus atsidūręs Jamesas Rodriguezas smūgiavo per stipriai ir nesuteikė darbo Eiji Kawashimai.

Kolumbija spaudė savo varžovus visą likusį laiką, tačiau nieko pavojingo sukurti nebesugebėjo.

Kolumbija 1:2 Japonija
6‘ [0-1] S. Kagawa (11m baudinys)
39‘ [1-1] J. Quintero
73‘ [1-2] Y. Osako
3′ C. Sanchez (Kolumbija) raudona kortelė