„Bayern“ Čempionų lygos aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Miuncheno „Bayern“ aštuntfinalio etapą pradėjo triuškinančia pergale. Hanso-Diero Flicko auklėtiniai išvykos rungtynėse 4:1 nepasigailėjo „Lazio“ futbolininkų ir žengė rimtą žingsnį ketvirtfinalio link.

Šeimininkai rungtynėse į priekį išsiveržė jau devintąją rungtyninių minutę, kai nesėkmingai gynyboje sužaidė argentinietis Mateo Musacchio, o tuo pasinaudodamas Robertas Lewandowskis tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Rezultatą 24-ąją minutę padvigubino J. Musiala, kuris po L.Goretzka perdavimo tiksliai nukreipė kamuolį į P.Reinos saugomus vartus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Bayern“ pranašumas tapo triuškinantis. 42-ąją minutę Kingsey Comanas meistriškai apžaidė „Lazio“ gynėją ir atliko smūgį į vartus. Vis tik Pepe Reinai pavyko atremti varžovo smūgį, tačiau reikiamoje vietoje atsidūręs Leroy’us Sane tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir pelnė trečiąjį ekipos įvartį.

Po ilgosios pertraukos „Bayern“ ir toliau spaudė varžovus. 47-ąją minutę Leroy’us Sane greitos atakos metu atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nesėkmingai sužaidęs „Lazio“ ekipos gynėjas Francesco Acerbi nukreipė kamuolį į savus vartus , o rezultatas tapo 4:0.

Dar po dviejų minučių šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, kai į baudos aikštelę išsiveržęs Joaquinas Correa nuginklavo Manuelį Neuerį ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 17 dieną Miunchene.