„Bayern“ atleido N.Kovačą

„Twitter" nuotr.
2019-11-04 14:42 basket

Vokietijos futbolą apskriejo netikėtos naujienos – Miuncheno „Bayern" komanda nusprendė atsisveikinti su Niko Kovaču.

„Bayern" savaitgalį rezultatu 1:5 krito prieš Frankfurto „Eintracht". Ši nesėkmė galutinai išvedė iš kantrybės bavarų vadovus, kurie buvo priversti imtis ryžtingų veiksmų.

Kaip skelbiama oficialiame pareiškime, norą trauktis iš trenerio pareigų išreiškė pats N. Kovačas. Abiejų šalių išsiskyrimas įvyko apibusiu susitarimu.

Klubo pirmininkas Karlas-Heinze Rummenigge oficialiame pranešime aiškino: „Pastarųjų savaičių rezultatai parodė, kad reikia imtis veiksmų. Klubo vadovybėje įvyko rimta diskusija dėl Niko Kovačo, kuris daugiau nebėra „Bayern" komandos treneris."

Savo žodį paskutiniame pranešime tarė ir pats N. Kovačas: „Manau, kad tai yra teisingas sprendimas. Rezultatai ir paskutinių rungtynių pasirodymas privedė prie šio sprendimo. Aš ir mano brolis Robertas norime padėkoti „Bayern" klubui. Praleistas laikas čia buvo geras. Linkime kuo geriausio šiai komandai."

„Bayern" patvirtino, kad laikinojo trenerio pareigas perima vienas iš asistentų – Hansas Flickas. Apie naujo stratego paieškas – jokių žinių.

N. Kovačas „Bayern" komandai vadovavo nuo praėjusio sezono, kuriame jis tapo Vokietijos pirmenybių ir taurės čempionu.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...