"Barcelona" prisijungė prie streiko dėl Katalonijos

2017-10-03 11:00 eurofootball.lt

"Barcelona" sekmadienį išreiškė nepasitenkinimą Ispanijos valdžia užverdamas "Camp Nou" duris bei mačą prieš "Las Palmas" žaisdamas be sirgalių.

Pirmadienį Katalonijos simboliu laikomas klubas žengė dar vieną žingsnį ir prisijungė prie streiko, smerkiančio valstybės atsakymą į regiono nepriklausomybės referendumą. Balsavimą norėjusi sustabdyti Ispanija pasitelkė riaušių policiją ir buvo sužeista šimtai žmonių.

Tuo tarpu "Barcai" neleista minėtų rungtynių atidėti. "Žinojome, kad tuščias "Camp Nou" išsiųs stiprią žinutę", - kalbėjo klubo prezidentas Josepas Bartomeu.

"Kiekvienas klaus, kas vyksta Katalonijoje. Rungtynės buvo transliuojamos visame pasaulyje. Tai buvo neįprasta priemonė neįprastu metu."

Vakar išplatintame pranešime Bartomeu patvirtino, jog "Barca" tikrai prisidės prie streiko. Tai reiškia, kad klubo biuras bus uždarytas, o nei profesionalų, nei jaunimo komandos nesitreniruos. Tokiu pačiu keliu paseks ir kitos dvi "La Liga" komandos iš Katalonijos Barselonos "Espanyol" bei "Girona". Jos prisijungs ne tik prie "Barcos", bet ir prie dar 40 įvairių sąjungų bei asociacijų.

...