„Barcelona“ baigė kelionę Čempionų lygoje

UEFA Čempionų lygoje „Barcelona“ klubui reikėjo stebuklo siekiant patekti į kitą turnyro etapą. Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykos rungtynėse privalėjo iškovoti pergalę mažiausiai trimis įvarčiais siekiant iš turnyro eliminuoti PSG klubą. Vis tik, mačas baigėsi lygiosiomis 1:1, o bendru rezultatu 5:2 į turnyro ketvirtfinali žengė Prancūzijos čempionai.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo katalonai. Jau 9-ąją rungtynių minutę L. Messi turėjo puikią progą realizuoti baudinį, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo pro šalį. Dar po 9 minučių, puikios progos neišnaudojo Ousmane’as Dembele, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Keyloras Navasas.

Praktiškai visos „Barcelona“ ekipos viltys sudužo 31-ąją rungtynių minutę, kai C.Lengletas užmynė varžovui koją, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, prie kurio stojo K.Mbappe ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Po praleisto įvarčio „Barcelona“ ekipai nebeužteko pelnyti 3 įvarčių, o viltys žengti toliau beveik išblėso.

Į desperatišką padėtį patekę „Barcelona“ futbolininkai visu pajėgumu pasileido į puolimą ir nuolatos bandė užpulti PSG ekipos vartus. Praėjus 6 minutėms po praleisto įvarčio L.Messi tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę „Barcelona“ turėjo puikią progą rungtynėse išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo komandos kapitonas L.Messi.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kurie namuose 2:0 palaužė „RB Leipzig“ futbolininkus ir bendru rezultatu 4:0 užtikrintai žengė į kitą UEFA Čempionų lygos etapą.