„Barca“ vėl praradus taškus „La Liga“ pirmenybėse, „Sevilla“ – lyderio pozicijoje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės penkerios 8-ojo turo rungtynės.

Namuose Madrido "Real" komandos pralaimėjimu pasinaudojo kita sostinės komanda – "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai minimaliu skirtumu įveikė Sevilijos "Real Betis" ir pakilo į trečiąją poziciją.

Į pergalę "rojiblancos" atvedė tikslus Angelio Correa smūgis 74-ąją susitikimo minutę.

Net trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Ronaldo valdomas "Real Valladolid" klubas. Valjadolido miesto futbolininkai taip pat minimaliu skirtumu įveikė "Huesca" ir šoktelėjo į septintąją vietą.

Kitose rungtynėse "Sevilla" rezultatu 2:1 įrodė pranašumą prieš Vigo "Celta". Ši pergalė andalūzus išvedė į neregėtas aukštumas – "Barcai" praradus taškus, "Sevilla" su 16 taškų tapo vienvaldžia lygos lydere. Paskutinį kartą šioje pozicijoje ši komanda buvo 2005-06 metų sezone.

Taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir penktoje pozicijoje žygiuojanti Barselonos "Espanyol".

Paskutinėse vakaro rungtynės "Barcelona" nepasimokė iš Madrido "Real" komandos klaidų ir taip pat liko be pergalės. Katalonai nepralaimėjo, tačiau nesugebėjo iškovoti pergalės jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

Katalonai išvykoje kovėsi su "Valencia". "Šikšnosparniai" jau 2-ąją minutę po Ezequielio Garay'aus smūgio galva įgijo pranašumą. Visgi 23-ąją minutę Lionelis Messi puikiu smūgiu atstatė lygybę.

"Barca" per likusį laiką kontroliavo įvykius aikštėje, tačiau šimtaprocentinių progų praktiškai nebeturėjo. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ispanijoje šį sezoną dėl lyderių pozicijos verda neįtikėtinai atkakli kova – aštuntąją vietą nuo pirmosios pozicijos skiria vos keturi taškai.

Rezultatai:

"Valencia" 1 – 1 "Barcelona"
2′ [1 – 0] E. Garay
23′ [1 – 1] L. Messi

"Atletico" 1 – 0 "Real Betis"
74′ [1 – 0] A. Correa

"Real Valladolid" 1 – 0 "Huesca"
28′ [1 – 0] R. Alcaraz

"Espanyol" 3 – 1 "Villarreal"
7′ [1 – 0] H. Perez
45′ [1 – 1] K. Ekambi
79′ [2 – 1] S. Darder
90+2′ [3 – 1] P. Piatti

"Sevilla" 2 – 1 "Celta"
39′ [1 – 0] P. Sarabia
61′ [2 – 0] W. Ben Yedder
85′ [2 – 1] S. Boufal
59′ N. Araujo ("Celta") pašalintas iš aikštės