„Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę, „Tottenham“ vėl prarado taškus

Itin svarbią pergalę namuose iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „West Ham United“.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse 78-ąją minutę pelnė tik po keitimo aikštėje pasirodęs Alexandre'as Lacazette'as.

Šiuo metu devintoje vietoje esantys „kanonieriai“ nuo ketvirtoje vietoje įsitaisiusios „Chelsea“ ekipos atsilieka penkiais taškais.

Kitose rungtynėse jau trečią kartą iš eilės taškus prarado Londono „Tottenham“ ekipa. Šansus patekti į didįjį ketvertą komplikuojantys Jose Mourinho auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Burnley“.

13-ąją minutę Chrisas Woodas išvedė „Burnley“ į priekį, o tašką „Spurs“ ekipai tiksliu smūgiu 50-ąją minutę padovanojo Dele Alli.

Ambicijas pakovoti dėl vietos Europos turnyruose ir toliau demonstruoja „Sheffield United“ ekipa, kuri namuose 1:0 palaužė „Norwich“ futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito 36-ąją minutę, kai be priežiūros baudos aikštelėje paliktas Billy Sharpas galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Sheffield“ po šios pergalės bent kol kas pakilo į šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje.