Argentina ir Čilė žengė į Pietų Amerikos čempionato pusfinalį (VIDEO)

22 valandą Lietuvos laiku legendiniame "Maracana" stadione buvo sužaistas antrasis 2019 metų Pietų Amerikos čempionato ketvirtfinalis.

Žemyno vicečempionė Argentina susigrūmė su Venesuela. Lionelio Scaloni auklėtiniai rezultatu 2:0 palaužė varžovus ir išsikovojo vietą pusfinalyje.

10-ąją minutę argentiniečius į priekį išvedė Lautaro Martinezas, o pergalę antrojo kėlinio viduryje užtvirtino vartininko klaida pasinaudojęs Giovani Lo Celso.

Argentinos rinktinės pusfinalyje lauks turnyro šeimininkė Brazilija, kuri vakar nugalėjo Paragvajų.

Venesuela 0 – 2 Argentina
10′ [0 – 1] L. Martinez
74′ [0 – 2] G. Lo Celso

Kitame pusfinalyje, kuriame susigrūmė Kolumbija su Čile, viskas sprendėsi 11 metų baudinių serijoje. Per pagrindinį laiko komandos taip ir neįmušė nė vieno įvarčio.

11 metrų baudinių serija prasidėjo keturiais tiksliais smūgiais tiek vienos, tiek kitos komandos gretose. Visgi penktuoju bandymu kolumbiečiai nepasižymėjo, o lemiamą baudinį mušti stojęs Alexis Sanchezas nesuklydo ir išvedė Čilę į pusfinalį.

Jame dabartinių Pietų Amerikos čempionų lauks susitikimas su Urugvajaus – Peru poros nugalėtoju.

Kolumbija 0 – 0 Čilė
(11 m. baudinių serija: 4-5)