Anglijos rinktinės saugas Fabianas Delphas: svajonė vis dar yra gyva

2018-07-09 12:34 basket

Anglijos rinktinė ketvirtfinalyje užtikrintai nugalėjo švedus ir trečią kartą istorijoje žais pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje.

„Mes žinome, ką mes galime. Po rungtynių su Kosta Rika sakiau, kaip mane sužavėjo vaikinai ir ką maniau, jog mes galėtume pasiekti. Mes tai sugebėjome padaryti, todėl svajonė vis dar yra gyva ir galutinis tikslas vis dar mūsų laukia. Tikiuosi, jog galime ir toliau judėtį į priekį",- kalbėjo F.Delphas.

Fabianas Delphas praleido Anglijos rinktinės aštuntfinalio mūšį su Kolumbija, kuriose anglai šventė pergalę tik po dramatiškos baudinių serijos. Saugas išvyko namo, kad galėtų pamatyti trečiosios dukters gimimą, tačiau vėl sugrįžo ir žaidė ketvirtfinalio akistatoje su Švedija.

„Pastaruoju metu netrūko streso, tačiau tai buvo nuostabiausia savaitė mano gyvenime. Niekas nenori praleisti savo vaiko gimimo, todėl turėti galimybę tai pamatyti ir sugrįžti bei dalyvauti tokiose fantastiškose rungtynėse ir patekti į pusfinalį yra neįtikėtina. Tai buvo beprotiška. Pastarąsias penkias ar šešias savaitės galvojau, jog man viskas yra gerai, tačiau tada dar to aiškiai nesuvokiau. Po kūdikio gimimo pajaučiau, kad nuo pečių nukrito didelė našta",- teigė saugas.

Anglijos ir Kroatijos rinktinių pusfinalio akistata bus žaidžiama trečiadienį, 21.00 val. Lietuvos laiku.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...