Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane’as: šios rungtynės mums padėjo užaugti

Harry Kane’as aštuntfinalio dvikavoje su Kolumbija sėkmingai realizavo du 11 metrų baudinius. Anglijos rinktinės kapitonas pirmą kartą smūgį atliko antrajame rungtynių kėlinyje, o antrąjį – baudinių serijos metu.

Anglijos rinktinė iki šiol pasaulio futbolo čempionatų istorijoje buvo pralaimėjusi visas 3 baudinių serijas, kuriose dalyvavo. Vis dėlto, Gareth’o Southgate’o auklėtiniams pavyko nutraukti šį prakeiksmą, kurie po dramatiškos kovos serijoje triumfavo rezultatu 4:3.

„Dažnai kalbėjome apie tai, jog esame nepatyrusi ir jauna komanda, tačiau šios rungtynės mums padėjo užaugti. Vaikinai buvo nuostabūs. Baudinių serijose daug ką lemia mentalitetas ir,žinoma, mes žinojome, jog Anglijai anksčiau nepavyko pasirodyti gerai baudinių serijose, todėl buvo malonu tai nutraukti",- teigė rinktinės kapitonas.

24 metų žaidėjas negalėjo nuslėpti pasididžiavimo savo komanda.

„Tai suteiks mums pasitikėjimo savo jėgomis. Mūsų laukia dar ilgas kelias. Šiose rungtynėse buvo įvairių emocijų. Maniau, kad žaidėme gerai, kontroliavome eigą ir, žinoma, mums nepasisekė, nes praleidome įvartį paskutinį minutę. Mes vėl atsistojome ir neleidome, kad tai mus paveiktų. Tai parodo mūsų vieningumą ir charakterį. Mes dažnai apie tai anksčiau kalbėjome, tačiau tai pajunti tik tokiomis akimirkomis. Aš taip visais didžiuojuosi, vaikinais ir darbuotojais",- džiaugsmo neslėpė H.Kane’as.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts