Anglijos rinktinė bandė įmušti įvartį, kol kroatai šventė

Futbolas namo negrįžta. Bent jau kol kas. Anglijos rinktinė praėjusį vakarą 1:2 po pratęsimo nusileido Kroatijai ir iš kovos dėl pasaulio čempionato titulo pasitraukė pusfinalyje.

Anglai pirmavo nuo 5-osios minutės, kai įvartį įmušė Kieranas Trippieras. Vis dėlto 68-ąją minutę rezultatą išlygino Ivanas Perišičius.

O antrojo pratęsimo metu anglai patyrė tikrą šoką. Mario Mandžukičius įmušė įvartį 109-ąją minutę ir sukėlė tikrą desperaciją Anglijos rinktinės stovykloje. Kol Kroatijos futbolininkai džiaugsmingai šventė įvartį, anglai nutarė pagudrauti.

Marcusas Rashfordas ir Jesse Lingardas iškart pradėjo žaisti, nors kroatų aikštės pusėje buvo tik vartininkas Danijelis Subašičius.

Vis dėlto anglai net nespėjo smūgiuoti kamuolio iki kol juos sustabdė teisėjo švilpukas.