Anglijoje – vėl be pergalės likęs „Tottenham“ ir „Arsenal“ patiesęs „Leicester City“

Londono „Tottenham" komanda namuose priėmė geriausiai lygoje besiginančią komandą – „Sheffield United". Mauricio Pochettino auklėtiniai vėl neišsaugojo pranašumo ir penktą kartą iš eilės liko be pergalės.

58-ąją minutę Heungas-minas Sonas po varžovų klaidos išvedė šeimininkus į priekį. Vos po trijų minučių „Sheffield Utd" ekipai pavyko atstatyti lygybę, tačiau po VAR peržiūros iš svečių buvo atimtas įvartis, nors ir epizodas sukėlė daug abejonių.

Visgi 78-ąją minutę „Sheffield Utd" įmušė ir antrąjį įvartį, nors ir po jo švieslentėje degė du vienetai – kiek kurioziškai kamuolį į „Spurs" vartus pasiuntė George'as Baldockas.

10-oje pozicijoje žygiuojanti „Tottenham" komanda per paskutines penkerias rungtynes tris kartus sužaidė lygiosiomis ir dukart patyrė nesėkmę.

„Sheffield Utd" bent laikinam šoktelėjo į 5-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergales po permainingos kovos pasiekė Liverpulio „Everton" ir „Newcastle", o „Burnley" sudavė dar vieną smūgį gilioje duobėje esančiam „West Ham".

Nuostabią formą demonstruojanti „Leicester City" komanda namuose sudavė dar vieną smūgį Londono „Arsenal" komandai. Antrajame kėlinyje varžovus baudusios „lapės" šventė pergalę rezultatu 2:0.

Be pergalės ketverias rungtynes iš eilės lygoje žygiuojanti „Arsenal" komanda strigo nuo pat rungtynių pradžios. Tiesa, šeimininkams savo įvarčio teko palaukti iki pat antrojo kėlinio vidurio.

68-ąją minutę po puikios kombinacijos „Arsenal" baudos aikštelėje tiksliai kamuolį į vartus nukreipė Jamie Vardy.

Vos po septynių minučių tas pats J. Vardy atsilygino rezultatyviu perdavimu – baudos aikštelėje kamuolį priėmęs puolėjas pamatė atsidengusį Jamesą Maddisoną, o šis klastingu smūgiu pažeme padidino „lapių" pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį laiką „Arsenal" puolime neišspaudė nieko ir susitaikė su antru pralaimėjimu per paskutines ketverias rungtynes. Londoniečiai po nesėkmės nukrito į šeštąją poziciją.

Savo ruožtu „Leicester City" prieš rytoj įvyksiančią lyderių akistatą pakilo į antrąją vietą ir bent laikinam nuo „Liverpool" sumažino atsilikimą iki penkių taškų.