Anglijoje – „Tottenham“ ir „Liverpool“ pergalės bei „Chelsea“ nesėkmė

Septintąją pergalę iš eilės ir 15-ąją šiame „Premier“ lygos sezone iškovojo „Liverpool“ komanda. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje neturėjo problemų su „Bournemouth“.

Nugalėtojams įvarčius mušė Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, Naby Keita ir Mohamedas Salah. Pastarieji du šiose rungtynėse dar pasižymėjo ir rezultatyviais perdavimais vienas kitam.

Eilinę pergalę pasiekusi „Liverpool“ komanda nuo artimiausių persekiotojų bent laikinam turi 11 taškų pranašumą.

Pavyzdinę reakciją po Mančesteryje patirto pralaimėjimo pademonstravo Londono „Tottenham“ komanda. Įspūdingus įvarčius mušę „Spurs“ futbolininkai 5:0 sutriuškino „Burnley“.

„Tottenham“ komanda susitikimą pradėjo fantastišku Harry Kane'o šūviu iš toli. Jau 9-ąją minutę pranašumą padidino Lucas Moura.

Pirmąjį kėlinį įspūdingu reidu per visą aikštę užbaigė Heungas-minas Sonas. Šis gavo kamuolį savo aikštės pusėje, taip ir neradęs kam atiduoti perdavimo, spurtavo aikštės viduriu ir pabėgęs nuo krūvos „Burnley“ futbolininkų sukrovė „Spurs“ ekipai trijų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ puolimas neatvėso – 54-ąją minutę H. Kane'as dar vienu įspūdingu smūgiu pasiekė savo antrąjį įvartį, o galutinį tašką 74-ąją minutę padėjo Moussa Sissoko.

„Tottenham“ po pergalės bent laikinam šoktelėjo į 5-ąją poziciją.

Likusi dvikova tarp Londono „Crystal Palace“ ir „Watford“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Trečią pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes patyrė Franko Lampardo treniruojamas Londono „Chelsea“. Marco Silvą šią savaitę atleidęs Liverpulio „Everton“ klubas namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš svečius iš Londono.

Rungtynių startas šeimininkų komandai buvo tiesiog idealus – jau 5-ąją minutę po puikaus Djibrilio Sidibe perdavimo galva kamuolį į Kepos vartus nukreipė Richarlisonas.

Antrasis kėlinys prasidėjo tokiu pačiu scenarijumu – „Chelsea“ nesuprato savo veiksmu gynyboje, Dominicas Calvertas-Lewinas suklaidino Kurtą Zouma ir smūgiu pažeme padidino komandos pranašumą.

Visgi „Chelsea“ komandai netrukus pavyko grįžti į rungtynes – vos po trijų minučių Mateo Kovačičius paleido šūvį iš maždaug 20 metrų ir Jordano Pickfordas buvo bejėgis. Tai buvo pirmasis kroato įvartis „Premier“ lygoje.

„Chelsea“ turėjo visus šansus panaikinti turimą deficitą, tačiau klaidos gynyboje 84-ąją minutę kainavo dar vieną įvartį, kuris padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

Kepa atliko perdavimą link K. Zouma, šis nepasiekė kamuolio, „Everton“ spurtavo į priekį ir D. Calvertas-Lewinas po sumaišties baudos aikštelėje dar kartą nukreipė kamuolį į „Chelsea“ vartus.

„Chelsea“ su 29 taškais lieka ketvirtoje vietoje, tačiau jų pranašumas prieš artimiausią persekiotoją gali sumažėti iki trijų taškų.

„Everton“ po pergalės kilstelėjo į 14-ąją poziciją.