Anglijoje – rekordinė „Liverpool“ pergalė ir apkartęs J.Mourinho sugrįžimas į „Old Trafford“

Anglijos "Premier" lygoje įvyko Liverpulio derbis.

15-ajame pirmenybių ture "Liverpool" savo stadione priėmė Liverpulio "Everton" futbolininkus. Rezultatyviame miesto derbyje triumfavo šio sezono favoritai – "raudonieji".

Jau po 17 minučių "Liverpool" turėjo dviejų įvarčių persvarą – 6-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Divockas Origi, o pranašumą kiek netrukus padidino Xherdanas Shaqiri.

21-ąją minutę "Everton" komandai pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau 31-ąją minutę vėl dviejų įvarčių persvarą grąžino antrąjį tikslų smūgį šiose rungtynėse pasiekęs D. Origi.

45-ąją minutę greitos kontratakos metu pasižymėjo Sadio Mane. Atrodė, kad tai buvo taškas šiame kėlinyje, tačiau "Everton" per pridėtą laiką sugebėjo įmušti dar vieną įvartį – kamuolį į Adriano vartus nukreipė Richarlisonas.

Po itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio "Anfield" stadionas išvydo kur kas nykesnę kovą antrajame kėlinyje. Vienintelį įvartį 90-ąją minutę įmušė Georginio Wijnaldumas, smeigęs paskutinę vinį į "Everton" komandos karstą.

Po šios pergalės "Liverpool" užfiksavo naują klubo rekordą – 32 nepralaimėtos rungtynėse aukščiausioje lygoje. "Raudonieji" per tą laiką iškovojo 27 pergales ir penkis kartus sužaidė lygiosiomis.

Pirmoje vietoje esantys "raudonieji" prieš artimiausius persekiotojus išlaiko 8 taškų pranašumą.

"Everton" jau atsidūrė iškritimo zonoje – 18-oje vietoje. Manoma, kad su šiuo pralaimėjimu baigsis ir Marco Silvos karjeros etapas "irisų" klube.

Daugiausiai dėmesio sulaukė akistata "Old Trafford" stadione, kur vietos "Manchester United" priėmė Londono "Tottenham". Jose Mourinho sugrįžimas į buvusio klubo tvirtovę pažymėtas nesėkme – "raudonieji velniai" šventė pergalę rezultatu 2:1.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau 6-ąją minutę įgijo pranašumą. Marcusas Rashfordas klastingu smūgiu užklupo nepasiruošusį varžovų vartininką ir išvedė "Man Utd" į priekį.

"Man Utd" dominavo visą pirmąjį pusvalandį – tas pats M. Rashfordas galėjo įmušti dar bent kelis įvarčius.

Visgi net ir prastai atrodęs "Tottenham" sugebėjo grįžti į rungtynes – 39-ąją minutę nuostabią pirmojo lietimo techniką pademonstravęs Dele Alli grąžino lygybę.

Visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, tačiau ir ten visiškoje kontrolėje buvo tik viena komanda – "Man Utd". Jau pačioje kėlinio pradžioje M. Rashfordas išprovokavo 11 m. baudinį, netrukus jį realizavo ir padovanojo pergalę "raudonųjų velnių" ekipai.

"Man Utd" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją, o "Tottenham" nukrito dvejomis pozicijomis žemyn – į aštuntąją vietą.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo "Leicester City" komanda, iki pat šiol sudaranti didžiausią konkurenciją "Liverpool" ekipai. Jamie Vardy ir Jameso Maddisono įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Watford".

Taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Londono "Chelsea" komanda, namuose rezultatu 2:1 įveikusi "Aston Villą". "Mėlyniesiems" įvarčius mušė Tammy Abrahamas ir Masonas Mountas.

Likę mačai baigėsi "Wolves" ir "Southampton" komandų pergalėmis.