Anglijoje – „Man United“ lygiosios ir dramatiška „Leicester City“ pergalė

Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dvejos intriguojančios 14-ojo turo rungtynės.

Vėl taškus savo žiūrovų akivaizdoje prarado "Manchester United" komanda. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Birmingamo "Aston Villa".

Pirmoji į priekį įsiveržė svečių komanda – 11-ąją minutę fantastišku smūgiu Davidą De Gea nuginklavo Jackas Grealishas. Visgi "Man Utd" prieš pat pertrauką atstatė lygybę – po Marcuso Rashfordo smūgio kamuolys atsidūrė "Aston Villa" vartų tinkle.

"Man Utd" antrąjį kėlinį pradėjo agresyviai ir 64-ąją minutę pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo pranašumą. Šį kartą tiksliai galva smūgiavo Victoras Lidelofas.

Šis įvartis "Aston Villa" komandos nesukrėtė ir ji po dviejų minučių atsakė tuo pačiu. 66-ąją minutę Tyrone'as Mingsas pasinaudojo "Man Utd" klaida gynyboje ir atsidūręs vienas prieš vartininką galingu smūgiu nuginklavo bejėgį De Gea.

Šeštą kartą lygiosiomis šiame sezone sužaidusi "Man Utd" komanda lieka devintoje pozicijoje. "Aston Villa" užima 15-a vietą.

Kitose rungtynėse itin svarbią pergalę paskutinėmis minutėmis išplėšė "Leicester City" ekipa. Liverpulio "Everton" pirmavo ilgą rungtynių laiką, tačiau sutrupėjo antrajame kėlinyje.

23-ąją minutę Richarlisonas išvedė "irisus" į priekį, tačiau Jamie Vardy 68-ąją minutę išlygino rezultatą, o pridėto laiko metu pergalę "lapių" ekipai nukalė Kelechi Iheanacho.

Šeštąją pergalę paeiliui iškovojęs "Leicester" lieka antroje vietoje. "Liverpool" nuo "lapių" yra atsiplėšę 8 taškais.