Anglijoje – „Chelsea“ pralaimėjimas ir M.Artetos debiutas, kuris baigėsi „Arsenal“ lygiosiomis

Netikėtą smūgį „Stamford Bridge“ stadione patyrė Londono „Chelsea“ komanda. Franko Lampardo auklėtiniai krito 0:2 prieš dėl išlikimo kovojančia „Southampton“ ekipą.

Savaitgalį Londono derbį laimėjęs „Chelsea“ dar kartą savo sirgalių nudžiuginti nesugebėjo, nors ir žaidė prieš gerokai silpnesnį varžovą.

31-ąją minutę „šventuosius“ į priekį išvedė Michaelas Obafemi, o pergalę antrojo kėlinio viduryje užtvirtino Nathanas Redmondas.

„Chelsea“ po pralaimėjimo lieka ketvirtoje pozicijoje, tačiau jų turimas pranašumas prieš „Tottenham“ vėl ištirpo iki trijų taškų.

Kitose rungtynėse prie Londono „Arsenal“ vairo debiutavo Mikelis Arteta. „Kanonieriai“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Bournemouth“.

M. Artetai pirmasis rungtynių kėlinys nesiklostė pagal idealų scenarijų – 35-ąją minutę „kanonierius“ nubaudė Danas Goslingas. Visgi nuo pralaimėjimo svečius iš Londono išgelbėjo 63-ąją minutę pasižymėjęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Antrą kartą iš eilės lygiosiomis sužaidęs „Arsenal“ lieka 11-oje vietoje. Juos nuo iškritimo zonos skiria viso labo 6 taškai.

Kur kas sėkmingiau susiklostė Carlo Ancelotti debiutas. Italo diriguojama Liverpulio „Everton“ ekipa minimaliu skirtumu palaužė „Burnley“ pasipriešinimą. Pergalingą įvartį rungtynių pabaigoje pasiekė Dominicas Calvertas-Lewinas.

Likusios rungtynėse baigėsi „Aston Villa“ ir „Crystal Palace“ pergalėmis bei „Sheffield Utd“ – „Watford“ klubų lygiosiomis.