Aiškėja UEFA turnyrų atkrintamųjų varžybų datos

2020-06-16 12:08 Sport24

Čempionų lygos gerbėjai jau netrukus turėtų sužinoti oficialią Čempionų lygos sugrįžimo datą.

Kaip praneša „Sky Sport Italia“, rugpjūčio 7–8 dienomis kovas aštuntfinalio etape pratęs Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai, kurie bandys iš turnyro pašalinti „Lyon“ ir „Barcelona“ ekipas.

Pasibaigus ir kitiems mačams bei paaiškėjus aštuonioms stipriausioms turnyro komandoms, Lisabonoje nuo rugpjūčio 12 dienos prasidės 11 dienų truksiantis futbolo maratonas, po kurio ir bus karūnuota stipriausia Senojo žemyno futbolo ekipa.

Ketvirtfinaliai bus žaidžiami rugpjūčio 12–15, pusfinaliai – rugpjūčio 18–19 dienomis, finalas – rugpjūčio 23 dieną.

Europos lygos turnyras taip pat finišuos finalinio aštuoneto varžybomis, kurios įvyks rugpjūčio 10–21 dienomis Vokietijos Duisburgo, Gelzenkircheno, Frankfurto ir Kelno miestuose.

Šio sezono Europos Supertaurės rungtynės įvyktų rugsėjo 24 dieną Budapešte.

Anot spaudos, tuo pačiu oficialiai bus pranešta, kad būsimųjų Čempionų lygos finalų rengėjai pasistūmės per metus į priekį – Stambule bus organizuojamos lemiamos 2021–ųjų, Sankt Peterburge – 2022–ųjų, Miunchene – 2023–ųjų ir Londone – 2024–ųjų rungtynės.

Šaltinis - eurofootball.lt
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...