Prieš A. Novikovą žiauriai prasižengusiam lenkui - rekordinė bauda "Ekstraklasa" pirmenybėse (VIDEO)

2018-07-30 12:40 extra77

Arvydas Novikovas jau kurį laiką itin sėkmingai rungtyniauja Lenkijoje, tačiau "Ekstraklasa" sezono startas Lietuvos rinktinės saugui vos nesibaigė rimta trauma.

Lietuvio atstovaujama Balstogės "Jagiellonia" pralaimėjo rungtynes Gdansko "Lechia", tačiau pastarieji nuo antrojo kėlinio vidurio turėjo žaisti dešimtyje, kai grubiai iš nugaros A. Novikovą nuskynė varžovų gynėjas Slawomiras Peszko.

Gynėjas net nesitaikė į kamuolį ir tiesioginiu smūgiu įspyrė A. Novikovui į koją. Lietuvis iškart krito ant žemės, kelias minutes kentėjo skausmą, tačiau kiek netrukus pakilo ir tęsė rungtynes.

S. Peszko iškart buvo parodyta raudona kortelė, tačiau dar didesnės nuobaudos jis susilaukė jau rungtynėms pasibaigus.

Lenkijos futbolo Drausmės komitetas ištyrė šį atvejį ir pranešė, kad futbolininkas gaus susimokėti 7 tūkst. eurų baudą. Tai - didžiausia nuobauda, kuri yra buvusi skirta už panašią situaciją "Esktraklasa" pirmenybių istorijoje.

Futbolininkui apsiriboti tik pinigine bauda nepavyko - jam skirta net trijų mėnesių diskvalifikacija, o pats klubas griežtai pasmerkė tokį jo elgesį.

Teigiama, kad A. Novikovas su S. Peszko galėjo turėti asmeninių problemų - mat lenkui nepatiko lietuvio žinutė prieš pasaulio čempionatą, kurioje A. Novikovas rašė, kad ne S. Peszko, o jo bendraklubis P. Frankowskis turėtų vykti į Rusiją.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...