3 įvarčius per 9 minutes pelnęs „Arsenal“ po ilgos pertraukos šventė pergalę

Ilgai lauktą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri, nepaisant blankaus žaidimo pirmajame kėlinyje, palaužė „West Ham“ pasipriešinimą.

Tai buvo pirmoji „Arsenal“ komandos pergalė nuo spalio 27-os dienos. Per tą laikotarpį „kanonieriai“ liko be pergalės devyneriose rungtynėse iš eilės – trys pralaimėjimai ir šešios lygiosios.

„West Ham“ dominavo kone visą pirmąjį kėlinį, kai tuo metu „Arsenal“ puolime buvo visiškai tuščias. 38-ąją minutę „plaktukus“ į priekį išvedė Angelo Ogbonna, pasižymėjęs standartinės situacijos metu.

Antrojo kėlinio pradžia „Arsenal“ komandai taip pat nebuvo lengva, tačiau puikus Seado Kolasinaco ir Gabrielio Martinelli epizodas 60-ąją minutę leido svečiams grįžti į rungtynes kovoje dėl pergalės.

Po išlyginamojo įvarčio savo meistriškumą pagaliau parodė rekordinis „Arsenal“ klubo pirkinys Nicolas Pepe – jis 65-ąją minutę fantastišku smūgiu išvedė „kanonierius“ į priekį, o vos po keturių minučių atliko rezultatyvų perdavimą Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui.

Per devynias minutes tris įvarčius pasiekusi „Arsenal“ komanda daugiau gynyboje neklydo ir šventė pergalę rezultatu 3:1.

„Kanonieriai“ pakilo į devintąją poziciją ir nuo ketvirtoje vietoje esančio Londono „Chelsea“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų.

Savo ruožtu septintąjį pralaimėjimą per paskutines dešimt rungtynių patyręs „West Ham“ nukrito į 16-ąją poziciją.