„Williams“ domisi F. Alonso

2017-08-30 16:59 F-1.lt

Lenktynių savaitgalio metu Spa techninio aptarnavimo juostoje buvo svarstoma galimybė, kad kitais metais Fernando Alonso pereis į „Williams“ komandą. Šios ekipos techninio departamento vadovas Paddy Lowe neneigė, kad yra tikimybė pasirašyti kontraktą su dukart pasaulio čempionu ir paaiškino, kodėl „Williams“ yra reikalingas lenktynininkas, kurio atlyginimui reikia skirti žymią dalį komandos metų biudžeto.

Paddy Lowe: „Mes kol kas nepaskelbėme, kas lenktyniaus už mūsų komandą kitais metais, kadangi ties šiuo klausimu dar dirbame. Negaliu pasakyti, kad Fernando prisijungs prie mūsų, kaip ir neneigsiu, kad šito neįvyks. Čempionate dalyvauja daug gerų pilotų ir „Williams“ visada stengėsi gauti geriausius iš jų.

Pergalėms lenktynėse reikia geriausių pilotų ir greičiausių mašinų. Tačiau iš pradžių reikia sukonstruoti  konkurencingą bolidą, tik tada pritrauksite geriausius pilotus – kuo geresnė mašina, tuo greitesnius pilotus galima sudominti.

Aš esu matęs, kiek svarbus piloto vaidmuo. Gerai komandai reikia gero lenktynininko, o geram pilotui – geros komandos – tik kartu galima daug ko pasiekti. Kai pas jus lenktyniauja greitas lenktynininkas, tai visus motyvuoja dirbti su dar didesniu atsidavimu, kadangi  komanda žino, kad pilotas gali duoti rezultatą. Tačiau galima ir atvirkštinė situacija, jei pilotai nerodo gero greičio“.
 

...