N. Lauda atskleidė, kaip žmona išgelbėjo jam gyvybę

2017-10-15 14:08 F-1.lt

Daugkartinis F-1 čempionas bei „Mercedes“ ekipos akcininkas Niki Lauda papasakojo, kaip dabartinė jo žmona išgelbėjo jam gyvybę. 2005 m., kai austrui kilo problemų su persodintu inkstu, 26 metų Birgita Wetzinger nusprendė pasiaukoti ir išgelbėti F-1 legendos gyvybę.

„Kai kilo problemų su inkstu, mes susitikinėjome aštuonis mėnesius. Tuomet paprašiau savo sūnaus Lucaso atlikti tyrimus, kad žinotume ar man tiktų jo inkstas. Paaiškėjus, kad netinka, Birgita nusprendė pasidaryti tyrimą.

Paklausęs kodėl ji taip elgiasi sulaukiau tik atsakymo, jog ji tiesiog taip nori. Pasakiau jai, kad mes susitikinėjame tik aštuonis mėnesius, tad jos vietoje tikrai to nedaryčiau“, - pasakojo N. Lauda.

„Ji pasidarė tyrimus ir jos inkstas man tiko. Birgita nieko neklausinėjo, tik laikėsi savo sprendimo „aš tai padarysiu“. Prieš operaciją aš meldžiausi, kad jai nenutiktų nieko blogo. Man buvo persodintas jos inkstas ir iki šiol neturiu jokių problemų. Tai fantastiška.“

Tuomet pora nebuvo susituokusi. Bet po kurio laiko austras, kuris anksčiau teigė, kad antrų vedybų jo gyvenime nebus, 2008 m. susituokė su B. Wetzinger ir susilaukė dvynukų.

„Vedžiau ją ne dėl to, jog ji man paaukojo savo inkstą. Padariau tai, nes ji buvo tam tinkamas žmogus. Po to mums gimė dvynukai - Maxas ir Mia. Man labai pasisekė, jog mano gyvenime nutiko tokie dalykai.“

N. Lauda apgailestavo, kad praeityje, kai jis skyrė daug dėmesio automobilių sportui, praleido per mažai lauko su savo pirmaisiais vaikais Lucasu ir Mathiasu.

„Dabar aš turiu daugiau laiko. Neliko jokios rizikos. Džiaugiuosi savo mažaisiais vaikais. Būdamas su jais jaučiuosi jaunesnis. Dabartinis mano gyvenimas yra fantastiškas. Nesigailiu savo praeities, nes tuo metu neturėjau kitokio pasirinkimo. Tai buvo kitokie laikai. Dabar palaikau puikius santykius su Mathiasu ir Lucasu. Tad viskas klostosi gerai.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...