„Liberty Media“ dirba ties „Formulės-1“ garso didinimu

2017-09-25 18:37 F-1.lt

„Liberty Media“, stengdamasi padidinti „Formulės-1“ mašinų garsą ir padaryti jį kur įspūdingesniu, nusprendė eiti pačiu paprasčiausiu keliu: prie išmetimo sistemos pritvirtinti specialius mikrofonus, kurie leis padidinti variklių garsą TV transliacijų metu ir žiūrovai tai galės pajusti, būdami savo namuose.

Apie tai agentūrai „Reuters“ papasakojo Seanas Bratches‘as, „Formulės-1“ komercijos direktorius.

„Mes norime padidinti mūsų sporto skambėjimą, kadangi jis veikia sirgalius, o tai yra svarbu tyrimams, kuriuos mes šiuo metu atliekame“, - pareiškė jis.

Seano Bratches‘o žodžiais, „Liberty Media“ šiam darbui pasitelkė australų prodiuserį Davidą Hillą: „Kartu su viena vokiečių kompanija jis dirba ties keramikinio mikrofono, kuris bus tvirtinamas prie išmetimo vamzdžio, kūrimu, o tai leis iš esmės padidinti garsą transliacijų metu“.

Hillas ilgą laiką vadovavo TV kanalui „Fox Sports“, kuris priklausė „Fox Broadcasting“ korporacijai, kuriai tuo metu vadovavo Chase Carey‘us, dabartinis „Formulės-1“ vykdomasis direktorius.

„Formulėje-1“ jau buvo atliekami eksperimentai, kurių tikslas buvo padidinti V6 hibridinių variklių garsą, bet jie nepasiteisino.

Kuriant naujos kartos jėgos agregatus, kurie turi atsirasti nuo 2021 metų, akustiniam aspektui bus skiriamas ypatingas dėmesys.

Tačiau dirbtiniai būdai padidinti variklių garsą vien TV žiūrovams, apie ką rašo „Reuters“, atrodo kiek keistai.

...