L. Hamiltonas: žinojau, kad galiu laimėti šlapioje trasoje

2017-09-18 14:11 F-1.lt

„Mercedes“ ekipai ir Lewisui Hamiltonui Singapūro GP negalėjo susiklostyti geriau. Britas laimėjo lenktynėse, o jo konkurentas titulo lenktynėse Sebastianas Vettelis net nefinišavo.

Pats L. Hamiltonas teigė, kad pamatęs lietų suprato, jog tikrai gali iškovoti dar vieną pergalę. „Nesimeldžiau ir neprašiau stebuklo.

Nesimeldžiau, kad kažkas nutiktų, bet kai pradėjo lyti aš pagalvojau: „Galiu laimėti iš penktos pozicijos lietuje.“ Buvau tikras, kad galėsiu daug ką nuveikti ir tada nutiko taip, kad visi priekyje manęs tiesiog dingo“, - pasakojo britas.

„Buvau labai laimingas: jokių klaidų, tiesiog gerai kontroliuotos lenktynės tokiomis sąlygomis. Žinoma, „Ferrari“ ekipai labai nepasisekė pradžioje.

Mes čia atvykome su mintimis, kad kuo mažiau atsiliktume nuo S. Vettelio. Galvojau čia atvykdamas, kad ir vėl atsidursiu antroje čempionato vietoje, o dabar aš dar daugiau atsiplėšiau.

Atvirai, tai manau, kad kitos kelios lenktynės bus labai įtemptos. Labai sunku kažką prognozuoti“, - mintimis dalinosi L. Hamiltonas.

...