„Honda“ nerado jokių problemų F. Alonso variklyje

2017-08-28 15:16 F-1.lt

F. Alonso, kaip įprasta, nebaigė lenktynių Belgijos GP dėl variklio problemos. Dar po kvalifikacijos ispanas kalbėjo apie ambicingus tikslus, kai iškovojo 11-ą starto poziciją.

Tačiau lenktynių metu „McLaren“ pilotas pradėjo kristi rikiuotėje ir galiausiai prarado galimybę kovoti dėl taškų. O F. Alonso agonija baigėsi, kai pilotą eilinį kartą pavedė variklis ir jis sustojo boksuose teigdamas, kad turi variklio problemų. Tačiau tai yra tik ispano versija.

„Honda“ specialistai dar išgirdę F. Alonso nusiskundimus negalėjo rasti jokių problemų pateiktuose duomenyse.

Įdomu tai, kad F. Alonso per komandos radiją paklausė ar nenusimato jokio lietaus, tačiau iš ekipos sulaukė greito atsakymo: „Ne“. Išgirdęs neigiamą atsakymą ispanas jau po kelių minučių teigė, kad turi problemų ir užbaigė savo lenktynes.

„Jis per radiją pasakė, kad turi problemų su bolidu ir nors duomenyse nieko nematėme, mes nusprendėme paklausyti jo“, - kalbėjo „Honda“ vadovas Yusuke Hasegawa.

„Žinoma, nėra lengva taip lenktyniauti, kai neturi jokių kovų trasoje. Tai buvo labai sudėtinga popietė ir mes nebuvome nei kiek konkurencingi. Bolidas buvo per daug lėtas tiesiosiose ir buvo neįmanoma kovoti trasoje, todėl taškai taip pat nebuvo įmanomi. O galiausiai turėjome sustoti dėl variklio problemų“, - po lenktynių kalbėjo F. Alonso.

...