„Force India“ uždraus tarpusavyje lenktyniauti S. Perezui ir E. Oconui

2017-08-27 19:45 F-1.lt

„Force India“ ekipos vadovai kaip reikiant įpyko. Jie pareiškė, kad po dar vienos avarijos neleis Sergio Perezui ir Estebanui Oconui tarpusavyje varžytis trasoje.

Belgijos GP lenktynėse S. Perezas prispaudė E. Oconą prie sienos ir komandos draugų bolidai susilietė. E. Oconui lūžo priekinis sparnas, o S. Perezui sprogo galinė padanga.

Abu pilotai jau Baku GP metu buvo padarę avariją, o tada „Force India“ pilotai griežtai pasakė, kad tai yra paskutinis perspėjimas pilotams.

„Aš mačiau tik tiek, kiek jūs per televizorių. Man pasirodė, kad Sergio prispaudė Estebaną prie sienos. Ateityje jie neturės galimybių tai pakartoti“, – kalbėjo vienas ekipos vadovų Otmaras Szafnaueris.

„Mes jiems leidome lenktyniauti iki šiol. Jei jie to negali daryti deramai, tai trasoje varžytis nebegalės. Po Baku GP mes juos perspėjome, kad jei pasikartos toks incidentas mes uždrausime jų lenktynes. Tai mums kainavo taškus“, – pridėjo O. Szafnaueris.

Taip pat vienas „Force India“ vadovų atskleidė, kad pilotams leido lenktyniauti, nes fanai nori tai matyti. Tačiau po dar vieno incidento tokių leidimų nebebus.

...