„Ferrari“ laukia sunkūs laikai

2017-10-11 10:00 F-1.lt

Likus keturiems etapams iki sezono pabaigos Sebastianas Vettelis nusileidžia Lewisui Hamiltonui 59 taškais asmeninėje įskaitoje ir kad Vettelis galėtų iškovoti pasaulio čempiono titulą jam reikia aplenkti savo varžovą visose likusiose lenktynėse ir tikėtis Lewiso nesėkmių, bet pagal statistiką per praėjusius metus viskas buvo atvirkščiai.

JAV GP etapo „Ferrari“ nelaimėjo nuo 2006 metų, kai dar lenktynės vyko Indianapolyje, o Ostine šios komandos pilotai nebuvo pakilę aukščiau trečios vietos ir neblizgėjo kvalifikacijose. Meksikoje „Ferrari“ nefinišavo trejetuke nuo 1990 metų, kuomet iškovojo pergalingą dublį.

Po to komandą persekiojo patikimumo problemos, o pernai „raudonųjų“ pilotai užėmė 5 ir 6 vietas. Brazilijoje „Ferrari“ lenktynininkai reguliariai pakildavo ant podiumo, bet paskutinį kartą laimėti lenktynes pavyko Felipei Massai 2008 metais.

Abu Dabyje „Ferrari“ pilotai niekada nelaimėjo, bet keletą kartų užlipo ant podiumo. „Mercedes“ pilotai pastaruosius trejus metus dominavo visos trasose, o 2016 metais Ostine, Meksikoje, Brazilijoje ir Abu Dabyje nugalėjo Lewisas Hamiltonas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...