Madrido „Real“ išsigelbėjo prieš lietuvišką „AX Armani“ (VIDEO)

Antrą pergalę Eurolygoje iškovojo ir praeitų metų čempionai Madrido "Real", kurie antrame lygos susitikime, svečiuose įveikė Italijos "AX Armani" (1/1) ekipą su lietuvišku prieskoniu. Galutinis rungtynių rezultatas 85-91 (28:13, 22:28, 14:26, 21:24).

Nors po pirmo kėlinio namų komanda pirmavo užtikrintai, tačiau jau nuo antro kėlinio pranašumas blėso.

Artūras Gudaitis sužaidė dar vienas geras rungtynes ir surinko 13 taškų (4/8 dvitaškių metimų, 5/5 baudos metimų) per 19 minučių aikštėje. Jis taip pat atvokojo 3 ir peremė vieną kamuolį iš varžovų, blokavo vieną metimą ir pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais, o rungtynes baigė su 14 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse buvo blankus ir per 11 minučių praleistų ant parketo pelnė vos 2 taškus (0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), visgi jis atkovojo kamuolį bei blokavo vieną varžovo metimą, taip pat 2 kartus prasižengė, bei išprovakavo dvi varžovų pražangas.