Š. Jasikevičius: "Tikiuosi, kad tai duos teigiamą impulsą kitoms rungtynėms" (VIDEO)

zalgiris.lt nuotr.
2019-03-08 11:46 extra77

Kauno "Žalgiris" pasiekė didžiausią pergalę šiame sezone. Eurolygos 25-ajame ture kauniečiai 34 taškų skirtumu pranoko "Gran Canarią".

Po rungtynių pagyrų auklėtiniams negailėjo Šarūnas Jasikevičius, kuris teigė, kad ši pergalė gali būti itin svarbi prieš artėjančią dvikovą su Vilniaus "Rytu".

"Tokių pergalių Eurolygoje daug nebūna, manau, kad iš disciplinos, iš išpildymo ir koncentracijos, ko gero tai buvo pačios geriausios mūsų rungtynės. Tikrai reikėjo pergalės, tikiuosi, kad tai duos teigiamą impulsą kitoms rungtynėms", – teigė Šaras.

Paklaustas apie skirtumus rungtynėse su "Gran Canaria" ir "Neptūnu", Šaras atsakė: "Energijos lygis šiandien buvo geresnis negu Klaipėdoje, kas yra logiška. Iš kitos pusės Klaipėdoje prametėme 15 laisvų tritaškių ir 12 laisvų baudų. Jūs įsivaizduojate skaičius?

Jeigu mes būtume sumetę laisvus metimus, nekalbėtume apie pralaimėjimus ar energijos lygį. Klaipėda mušėsi daugiau nei "Gran Canaria", bet mes buvome žymiai protingesni."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...