R. Berankis laimėjo setą, bet krito prieš 7-ąją reitingo raketę

Twitter nuotr.
2019-10-24 21:08 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pagirtinai kovojo ATP 500 varžybų aštuntfinalio etape, tačiau turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Ričardas Berankis (ATP 70) po trijų setų kovos nusileido graikui Stefanui Tsitsipui (ATP 7) ir baigė pasirodymą vienetų turnyre Bazelyje.

Galutinis rezultatas 7-6, 2-6, 4-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 4 minutes.

Pirmame sete virė tikra kova, o abu žaidėjai demonstravo gerą tenisą. Tiesa, mūsiškis turėjo geimo pranašumą, bet jo neišlaikė ir leido varžovui išlyginti rezultatą. Vėliau, tenisininkai pasiekė pratęsimą, kuriame kur kas geriau atrodė lietuvis.

Po pergalingo pirmo seto mūsiškis susidūrė su geresniu varžovo žaidimu, kuriam priešintis nepakako jėgų ir netrukus bendras rezultatas tapo lygus.

Lemiama mačo dalis prasidėjo nuo pralaimėtos R. Berankio padavimų serijos, kurios pakako, kad varžovas švęstų pergalę.

Tai buvo antrasis tarpusavio susitikimas ir pirmoji graiko pergalė.

Už šį pasirodymą lietuvis gaus 65 ATP vienetų reitingo taškų ir 28,63 tūkst. eurų.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)