PSG žaidėjai po pergalės prieš „Borussia“ surengė fiestą

„Twitter" nuotr.
2020-03-12 13:43 basket

Paryžiaus "Saint-Germain" komanda po pergalės UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje surengė tikrą fiestą savo stadione.

Thomo Tuchelio treniruojama komanda atsitiesė po pralaimėjimo Vokietijoje ir savo tvirtovėje svečius iš Dortmundo nugalėjo 2:0. Tai PSG klubui atnešė kelialapį į ketvirtfinalį.

PSG ekipai šios rungtynės nebuvo įprastos – triumfuoti po įvarčių teko visiškai tuščiame stadione. Dėl koronaviruso grėsmės sirgaliai negalėjo patekti į stadioną, tačiau jų tai nesustabdė – prie stadiono buvo išsirikiavusi tūkstantinė fanų minia ir visą rungtynių laiką kūrė atmosferą.

PSG futbolininkai tokio palaikymo pro pirštus nepraleido – po rungtynių jie triumfavo kartu su sirgaliais. Laywinas Kurzawa ryžosi net palikti stadioną ir pergalės dainas dainavo sirgalių minioje.

Be to, paryžiečiai neliko skolingi ir pirmųjų rungtynių skriaudikui – Erlingui Brautui Haalandui, kurio įvarčio šventimą mėgdžiojo tiek rungtynių metų, tiek po jų. Teigiama, kad Neymaras ir Kylianas Mbappe su norvegu buvo įsivėlę į žodžių karą socialinėje erdvėje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...