NBA nebevaržys krepšininkų renkantis jų batelių spalvas

2018-08-29 13:53 Krepsinis

Panašu, kad „Nike“ ir toliau daro nemažą įtaką NBA. Nuo praėjusio sezono būtent „Nike“ tapo pagrindine NBA rėmėja ir visos komandos žaidė su šios firmos marškinėliais.

„Nike“ tuomet pašalinto įprastus būtinus šviesius marškinėlius namų rungtynėms ir leido komandoms pačioms tai pasirinkti. Pavyzdžiui Čikagos „Bulls“ visas namų rungtynes žaidė su raudonomis uniformomis.

Dabar NBA paskelbė, kad atsiako ir dar vienos taisyklės. NBA nebekontroliuos krepšininkų batelių spalvų ir šie galės kiekvieną naktį žaisti su kokiomis nori spalvomis puošiančiomis jų batelius.

Tokiu būdu nutarta leisti NBA krepšininkams dar labiau išreikšti save aikštėje.
NBA nuolat turėjo daug taisyklių ties krepšininkų bateliais. Štai anksčia bateliai privalėdavo būti 51% balti arba juodi ir turėti minimaliai komandos spalvų.

Štai 1984-85 metais Michaelas Jordanas gavo perspėjamąjį laišką, kad bus uždrausti jo juodai raudoni „Air Jordan 1“ bateliai.

Tačiau jau 21-ame amžiuje NBA leisdavo žaidėjams turėti savo komandos spalvų batelius. Tai reiškia, kad Bostono „Celtics“ žaidėjai galėdavo žaisti su visiškai žaliais bateliais, ne tik juodais ir baltais.

O 2012-aisiais NBA pridėjo dar ir išskirtines naktis, kai NBA žaidėjai galėjo turėti proginius batelius per Helovyną, Kalėdas, Veteranų dieną bei juodosios istorijos mėnesį.

Taip pat per NBA finalus ir kito sezono per žiedų atsiėmimo ceremonijos rungtynes žaidėjai galėjo turėti auksinės spalvos akcentus ant batelių.

Tiesa, krepšininkai vis tiek surasdavo būdų avėti įvairius batelius. Štai LeBronas Jamesas praėjusį sezoną avėjo 51 skirtingos versijos „Nike LeBron 15“ batelius.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...