J. Tverijonas žaidžia karjeros turnyrą - nugalėjo airį ir pateko į finalą

2019-05-19 08:15 Teniso TV

Ugandoje vykstančiame ITF "Futures" lygio turnyre dėl titulo ir toliau kovoja lietuvis, kuris į pagrindinį etapą pateko tik po atrankos etapo. Julius Tverijonas (ITF 1231) po sunkios dviejų setų kovos užsitarnavo vietą varžybų finale ir kausis dėl pirmo trofėjaus karjeroje.

Mūsiškis rezultatu 7:5, 7:5 pranoko Airijos atstovą Simoną Carrą (ITF 343), kuris yra žymiai aukščiau reitinge. Visa pusfinalio akistata truko 2 valandas ir 26 minutes.

Abu setai vyko permainingai ir dalyviai keitėsi savo padavimų serijomis tarpusavyje. Visgi galutinį tašką tiek pirmame, tiek antrame sete padėjo lietuvis, kuris varžovo geimą laimėjo 4 kartus, o airis tik 3.

Iš viso J. Tverijonas išnaudojo 8 breikpoint'us iš 11, tuo tarpu priešininkas 6 iš 14.

Airį taip pat kankino padavimas, kurį atlikdamas jis suklydo net 11 kartų. Tuo tarpu mūsų tautietis tik 5.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 60 ITF reitingo taškų. Finale lauks susitikimas su rusu Ivanu Nedelko (ATP 440). Praeitą savaitę jie jau buvo susitikę ir Rusijos atstovas šventę pergalę per du setus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...