J. M. del Potro sėkmingai pradėjo žolės sezoną Anglijoje

Twitter nuotr.
2019-06-19 15:30 Teniso TV

Anglijoje vykstančio ATP500 turnyro pirmame etape susitiko du puikiai žinomi tenisininkai, kurie pademonstravo gražų tenisą, tačiau per du setus triumfavo Argentinos atstovas. Juanas Martinas del Potro (ATP 12) per du setus įveikė kanadietį Denisą Šapovalovą (ATP 25) ir pateko į aštuntfinalį.

Galutinis mačo rezultatas 7:5, 6:4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 17 minučių.

Pirmame sete viskas klostėsi paprastai, o abu dalyviai puikiai žaidė savo padavimų serijas. Visgi argentinietis įgijo pranašumą laimėdamas priešininko padavimų seriją rezultatui esant 5-5, o savo padavimais užbaigė pirmą partiją ir išvengė pratęsimo.

Antrame sete abu žaidėjai tolygiai kovojo tik iki seto vidurio, kol 12-oji raketė nelaimėjo dar vieno Kanados tenisininko geimo. Įgijęs pranašumą, jis sėkmingai sužaidė mačo pabaigą ir triumfavo.

Jaunasis talentas iš Kanados taip ir nerado būdo kaip įveikti galingus J. M. del Potro padavimus. Tiesa, abu jie atliko dviženklį ace'ų skaičių.

Už patekimą į kitą etapą jam atiteks 28,620 € ir 45 reitingo taškai.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...