Italijos krachas: pirmą kartą nuo 1959-ųjų nelaimėjo oficialių rungtynių visus metus

2018-09-14 11:44 eurofootball.lt

Italijos rinktinė pastaruoju metu neišgyvena pačių geriausių laikų. Italai Tautų lygą pradėjo per dvejas rungtynes surinkę tik tašką, o būtent tokie rezultatai prieš Lenkiją ir Portugaliją nulėmė itin nemalonų pasiekimą.

Italijos rinktinė nuo 1959-ųjų metų pirmą kartą per visus metus nesugebėjo iškovoti pergalės oficialiose rungtynėse. Paskutinę oficialią pergalę italai iškovojo 2017-ųjų spalio 9 d. kai 1:0 įveikė Albaniją.

Po to sekė pralaimėjimas ir lygiosios Švedijai atrankoje į pasaulio čempionatą bei minėtosios lygiosios su lenkais bei pralaimėjimas Portugalijai.

Kitos oficialios Italijos rungtynės bus spalio 14 d. Tautų lygoje su lenkais. Būtent prieš tas rungtynes ir praeis visi metai be oficialios pergalės.

Tiesa, Itlijos rinktinei per šiuos metus yra pavykę triumfuoti draugiškose rungtynėse. Jie 2018-aisiais jau sužaidė penkias draugiškas rungtynes ir iškovojo vieną pergalę, kai palaužė 2:1 Saudo Arabiją. Tuo metu Argentinai ir Prancūzijai buvo pralaimėta, o su anglais ir olandais buvo sužaista lygiosiomis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...