Po dar vienos trijų setų kovos Andy Murray pateko į ketvirtfinalį Vašingtone

2018-08-03 12:31 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau užtikrintai kopia turnyro etapais link finalo. Andy Murray (ATP 832) po trijų setų kovos įveikė rumuną Marių Copilą (ATP  93) ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Škotas sunkią pergalę pasiekė rezultatu 6-7, 6-3, 7-6.

Kova dėl patekimo į kitą etapą truko net 3 valandas ir 4 minutes.

Kaip ir visos kitos Andžio kovos ši taip pat užtruko. Puikiai padavimą atlikęs Rumunijos tenisininkas, kuris atliko 20 ace'ų kėlė daug problemų, o abu žaidėjai sužaidė 35 geimus.

Pirmame sete 832-oji raketė turėjo didelių problemų, dažnai ant savo padavimo jam teko žaisti lemiamus taškus. Visgi abu žaidėjai atlaikė spaudimą ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame Marius sužaidė sėkmingiau ir išsiveržė į priekį setais.

Antrame sete tituluotas tenisininkas įrodė savo pranašumą laimėdamas du varžovo pardavimus ir išlygindamas bendrą rezultatą setais.

Lemiamame sete netruko intrigos, nors iš pradžių atrodė Andis užtikrintai laimės ir šį setą. Visgi 93-oji raketė nepasidavė ir išlygino rezultatą. Toliau abu žaidėjai sėkmingai laimėjo savo geimus ir mačą nukėlė į lemiamą pratęsimą, kuriame užtikrinčiau ir sėkmingiau lemiamais momentais sužaidė Škotijos sportininkas.

Už patekimą į ketvirtfinalį Andis gaus 48,195 $ ir 90 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)