Šveicariškas duetas, Rogeris Federeris su Belinda Benčič toliau nesustabdomi „Hopmano“ taurėje (VIDEO)

Antroji Šveicarijos kova Hopmano taurėje buvo tokia pat sėkminga kaip ir pirmoji, o šiandien šveivariškas kalnų duetas įveikė Rusijos žaidėjus. Antroji pergalė iš tiek pat galimų su rezultatu 3:0, nei vienetuose nei dvejetuose Šveicarija dar nėra pralaimėjusi.

Pirmas į kovą stojo Rogeris Federeris, kuris turėjo pasistengti, kad įveiktu jaunąjį Rusijos talentą Kareną Kačenovą (ATP 45). Nors mačas prasidėjo rusui laimint „Maestro“ padavimą, tačiau greitai viskas grįžo į savo vežes ir antroji pasaulio raketė išlygino rezultatą, o vėliau jį persvėrė. Pirmasis setas pasibaigė 6-3, tačiau antrame sete intriga išliko ilgiau ir prireikė pratęsimo, kuris galėjo pasibaigti ir Rusijos tenisininko pergalę, tačiau lemiamais momentais šveicaras tiesiog sužaidė geriau.

Galutinis mačo rezultatas 2:0 (6-3 7-6(8)).

Antrame mače moterys varžėsi iš visų jėgų, tačiau po ilgos trijų setų kovos mačo nugalėtoja tapo Belinda Benčič (WTA 74), kuri įveikė Anastasija Pavliučenkova (WTA 15). Permaininga kova pasibaigė rezultatu 2:1 (6-1 3-6 6-3) Šveicarės naudai.

Mišrių dvejetų mače, kuris jau nieko nelėmė vėl triumfavo šveicariškas duetas, kuris rusijos atstovus įveikė per tris setus, tačiau tam prireikė, net dviejų pratęsimų.