Rafael Nadal įveikė savo priešininką ir pateko į Beijing turnyro finalą. (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė per tris setus (6-3 4-6 6-1) nugalėjo bulgarą Grigor Dimitrov (ATP 8) ir pasiekė savo revanšą už praeitus metus. Ispanas patekęs į finalą užsitikrino 332,685 $ ir 300 taškų.

Tai buvo dešimtoji kova tarp abiejų tenisininkų, vos kartą pergalę pasiekė Grigor Dimitrov (ATP 8), o visus likusius kartus įskaitant ir šiandieną laimėjo Rafael Nadal.

Žaidėjai šiemet taip pat buvo susitike Australian Open turnyre, kur po penkių setų kovos į finalą pateko ispanas.

Finale ispanas lauks Nick Kyrgios (ATP 19) arba Alexander Zverev (ATP 4) mačo nugalėtojo.