Per turnyrą nei karto nepralaimėjęs Rogeris Federeris Šveicarijai padovanojo Hopmano taurę (VIDEO)

2018 metų Hopmano taurės nugalėtojais tapo Šveicarijos tenisininkai, kurie finale įveikė ir Vokietijos tenisininkus. Rogeris Federeris su Belinda Benčič finale susitiko jaunuoju Aleksandru Zverevu ir buvusia pirmąja pasaulio rakete Angelika Kerber.

Kaip jau įprasta pirmi į kovą stojo vyrai, kuriems prireikė, net trijų setų, kad paaiškėtų mačo nugalėtojas. Visgi Rogeris Federeris patirtimi įveikė savo jaunąjį priešininką Aleksandrą Zverevą iš Vokietijos. Pirmasis setas pateikė netikėtumų, po pratęsimo jį laimėjo tenisininkas iš Vokietijos, tačiau antrajame ir trečiajame sete dominavo "Maestro", kuris lemiamus du setus laimėjo 6-0 6-2.

Gražiausi mačo taškai :

Galutinis mačo rezultatas 2:1 (6-7 6-0 6-2), šveicaro naudai.

Antroje finalo kovoje susitikus moterims, žiūrovai kovos neišvydo, o šveicarė nesusitvarkiusi su jauduliu negalėjo priešintis buvusiai pirmajai pasaulio raketei Angelikai Kerber. Mačas pasibaigė per du setus rezultatu 6-4 6-1. Vokietija išlygino finalo rezultatą ir tenisininkų laukė paskutinė kova.

Mišriuose dvejetuose kovos taip pat netrūko, tačiau Šveicarija vedama Rogerio Federerio titulo iš rankų paleisti nenorėjo ir savo priešininkus įveikė per du setus 4-3 4-2.

Finalo dvikova :

Per visą turnyrą šveicaras nepralaimėjo nei vienos kovos, o išskyrus finalą Šveicarijos komanda visus mačus laimėjo rezultatu 3:0.