Ž. Urbonas debiutinėse rungtynėse buvo išvarytas iš aikštės, o „Juventus“ pratęsė nesėkmių seriją (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ apkartino Žydrūno Urbono darbo pradžią Utenos „Juventus“ ekipos vyriausiojo trenerio poste.

17 taškų pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigoje tiksliau sužaidę Rimanto Grigo auklėtiniai 75:81 įveikė „Juventus“.

Pačio mačo pabaigoje dvi technines pražangas užsidirbo ir iš aikštės išvarytas buvo „Juventus“ strategas Ž. Urbonas.

Likus žaisti 21 sekundei komandas skyrė vos 3 taškai (77:74), tačiau lemiamos akimirkos sėkmingesnės buvo pasvaliečiams.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Tomas Lekūnas, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 21 naudingumo balą.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje Artūras Ausėjis įmetė 17 taškų, Steponas Babrauskas pridėjo 14 taškų, Nikita Balašovas – 11.

„Juventus“ gretose Anthony Irelandas pelnė 25 taškus, Laronas Dendy surinko 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Dovio Bičkauskio sąskaitoje buvo 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė 17 taškų pranašumą (2:19). Visgi, trečiojo ketvirčio pabaigoje uteniškiai galiausiai išlygino rezultatą (52:52).

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje uteniškiai pirmavo 2 taškais (58:56). Visgi, tada „Pieno žvaigždės“ atsakė 12 taškų paeiliui ir susikrovė dviženklį pranašumą (68:58).

Ž. Urbonas vyriausiojo trenerio poste debiutavo 2016 metais, kai vienose rungtynėse pavadavo susirgusį Antaną Sireiką. Mače, taip pat, su „Pieno žvaigždžių“ ekipa „Juventus“ turėjo pripažinti pastarųjų pranašumą.

„Juventus“ ekipai tai buvo jau aštuntas pralaimėjimas „Betsafe-LKL“ čempionate.