Trečiąjame kėlinyje į priekį pabėgęs „Žalgiris“ įveikė „Juventus“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Kauno „Žalgirio“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate, privertusi Utenos „Juventus“ komandą pralaimėti jau ketvirtąjį kartą iš eilės.

Trečiajame kėlinyje 21 taško pranašumą susikrovę žalgiriečiai 88:66 įveikė puolime strigusius uteniškius.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Kevinas Pangosas, per 20 minučių pelnęs 17 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 23 naudingumo balus.

„Žalgirio“ ekipoje Axelis Toupane įmetė 18 taškų, Edgaras Ulanovas ir Vasilije Micičius pridėjo po 9 taškus, Brandonas Daviesas surinko 8 taškus.

„Juventus“ gretose išsiskyrė Anthony Irelandas, pelnęs 16 taškų, Karolis Guščikas ir Mindaugas Kupšas įmetė to 8 taškus, LaRonas Dendy – 7.

Likus trims minutėms iki pirmojo kėlinio „Žalgiris“ jau turėjo 10 taškų persvarą (22:12).

Antrojo ketvirčio pabaigoje technine pražanga buvo nubaustas kauniečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą ir pirmavo jau 21 tašku (64:43).