„Thunder“ laimėjo trijų pratęsimų trilerį, įsibėgėjusi „Bulls“ susitvarkė ir su „Bucks“ (VIDEO, REZULTATAI)

Oklahomos „Thunder“ ekipa tikrame trileryje sugebėjo išplėšti pergalę po trijų pratęsimų 119:117 prieš Filadelfijos „76ers“.

Rungtynės atrodė bus išspręstos kur kas anksčiau, nes įpusėjus antrajam kėliniui OKC pirmavo 50:33. Tačiau tada „76ers“ spurtavo 11:0 ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Taip dar likus 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Thunder“ pirmavo 94:83.

Tačiau „76ers“ ekipa užbaigė ketvirtį spurtu 11:0 ir nusiuntė rungtynes į pratęsimą. Pirmojo pratęsimo metu situaciją kontroliavo „76ers“, tačiau likus 36 sekundėms Russello Westbrooko dvitaškis išlygino rezultatą. Po to sekė Joelio Embiido netikslus metimas. R. Westbrooko gautas blokas ir paskutinę sekundę pramestas Dario Šaričiaus tritaškis.

Antrojo pratęsimo metu komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau likus minutei po J. Embiido dvitaškio rezultatas buvo 111:111 ir po to nei viena komanda nepelnė nė taško.

O galiausiai viskas buvo išspręsta trečiajame pratęsime. Po puikaus R. Westbrooko perdavimo, likus 9 sekundėms taškus pelnė Andre Robersonas ir jis išvedė „Thunder“ į priekį. Po to J.J. Redicko tritaškis buvo blokuotas ir „Thunder“ šventė įspūdingą pergalę.

Šiose rungtynėse „Thunder“ ekipoje rezultatyviausias buvo R. Westbrookas pelnęs 27 taškus (18 atk. k., 15 rez. perd., 8/27 dvit.), Paulas George‘as (5/11 trit.) ir Carmelo Anthony pridėjo po 24.

„76ers“ ekipoje puikiai atrodė J. Embiidas pelnęs 34 taškus (8 atk. k.), 19 pridėjo J.J. Redickas, 16 pelnė D. Šaričius (8 atk. k.), 14 Jaredas Baylessas ir Benas Simmonsas (9 atk. k., 11 rez. perd., 4 per. k.).

Tuo tarpu Čikagos „Bulls“ ekipa nesiruošia sustoti ir 115:109 įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą.

Tai „Bulls“ ekipai buvo jau penktoji pergalė iš eilės, o tai yra ilgiausia pergalių serija Rytų konferencijoje.

„Bucks“ ekipa dar rungtynių pradžioje bandė pabėgti į priekį kai įsiveržė 16:6, tačiau į tai „Bulls“ atsakė spurtu 22:6. Bėgti bandė ir „Bulls“ kai po Davido Nwabos baudų metimų „Bulls“ pirmavo 74:67, tačiau didesnio pranašumo jiems susikurti nepavyko.

Tačiau saugų pranašumą pavyko susikurti likus mažiau negu 3 minutėms, kai po Nikola Mirotičiaus tritaškio „Bulls“ pirmavo 109:104. „Bucks“ buvo sumažinę atsilikimą iki 2, tačiau į tai N. Mirotičius atsakė dvitaškiu su pražanga likus minutei iki rungtynių pabaigos. „Bucks“ po to atsigauti nesugebėjo ir turėjo pripažinti Čikagos ekipos pranašumą.

„Bulls“ į pergalę vedė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Bobby Portis, kuris pelnė 27 taškus (12 atk. k.), 22 taškus pridėjo N. Mirotičius (8 atk. k.), 18 pelnė Robinas Lopezas (8 atk. k.), o 17 pridėjo Krisas Dunnas.

„Bucks“ negelbėjo nei Giannis Antetokounmpo (16 atk. k.), nei Khrisas Middletonas, kurie pelnė po 29 taškus, 12 pridėjo Ericas Bledsoe, 11 Johnas Hensonas.

Los Andželo „Clippers“ 91:100 Vašingtono „Wizards“
Majamio „Heat“ 104:98 Šarlotės „Hornets“
Portlando „Trail Blazers“ 95:88 Orlando „Magic“
Jutos „Jazz“ 107:95 Bostono „Celtics“
Atlantos „Hawks“ 94:96 Memfio „Grizzlies“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 111:117 Denverio „Nuggets“
San Antonio „Spurs“ 109:124 Hjustono „Rockets“