Sugrįžęs kaukėtasis K. Irvingas atvedė „Celtics“ į pergalę, „Spurs“ susitvarkė su „Mavericks“(VIDEO)

Kyrie Irvingas po nosies lūžio ilgai iš rikiuotės iškritęs nebuvo. Įžaidėjas grįžo į aikštę su apsaugine kauke ant veido ir padėjo Bostono „Celtics“ ekipai iškovoti pergalę 109:102 prieš Bruklino „Nets“.

„Celtics“ pirmoje kėlinio pusėje pirmavo dviženkliu taškų skirtumu, tačiau vienu metu „Nets“ buvo priartėjusi iki 4 taškų. Vis dėlto „Celtics“ laikė 6-8 taškų persvarą, o „Nets“ didesnės intrigos sukurti nesugebėjo.

Sugrįžęs K. Irvingas prie pergalės pridėjo 25 taškus, 21 pelnė Marcusas Morrisas (10 atk. k.), 19 pridėjo Jaysonas Tatumas.

„Nets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Joe Harrisas pelnęs 19 taškų per tiek pat minučių, 16 pridėjo Rondae Hollisas-Jeffersonas (9 atk. k.), po 15 pelnė Allenas Crabbe‘as ir Carisas LeVertas.

Tuo tarpu Teksaso derbyje San Antonio „Spurs“ 97:91 palaužė Dalaso „Mavericks“.
Dar prieš lemiamą ketvirtį „Spurs“ pranašumas siekė vos vieną tašką. Tačiau likus minutei iki rungtynių pabaigos „Spurs“ pirmavo jau 9 taškų skirtumu. Per likusį laiką aikštės šeimininkams pavyko atsilikimą tik kiek sumažinti.

„Spurs“ ekipą į pergalę vedė LaMarcusas Aldridge‘as pelnęs 32 taškus, 19 pridėjo Patty Millsas.

„Mavericks“ ekipoje 27 taškus pelnė Dennisas Smithas Jr., po 16 pridėjo Harrisonas Barnesas ir J.J. Barea.