S. Curry taškų šou Los Andžele ir neeilinis K. Korverio tritaškis Orlande (VIDEO, REZULTATAI)

Fantastišką pasirodymą surengęs Stephenas Curry atvedė Oklendo „Warriors“ į nesudėtingą pergalę prieš Los Andželo „Clippers“ 121:105.

„Warriors“ dar po trijų kėlinių pirmavo 103:76, tačiau ketvirtajame kėlinyje NBA čempionų žvaigždės ilsėjosi, o „Clippers“ ekipa sugebėjo sušvelninti triuškinama rezultatą.

S. Curry šiose rungtynėse pasiekė savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Įžaidėjas pelnė 45 taškus (3/5 dvit., 8/16 tit., 15/16 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. S. Curry ketvirtajame kėlinyje visai nežaidė.

„Clippers“ šiose rungtynėse iš toli metė vos 11 kartų ir pataikė 3 tritaškius, kai „Warriors“ realizavo 13 iš 39.

„Clippers“ pralaimėjimą dar labiau sugadino Blake‘o Griffino trauma. Puolėjas pirmame kėlinyje sulaukė smūgio į galvą, nukrito ant parketo, o jam buvo nustatytas smegenų sutrenkimas.

„Clippers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Luo Williamsas pelnęs 23 taškus, DeAndre Jordanas pridėjo 15 (11 atk. kam.), Tyrone‘as wallace‘as pelnė 13, o Jewuanas Evansas 12.

„Warriors“ komandoje S. Curry su 45 taškais buvo rezultatyviausias, Nickas Youngas ir JeVale‘as McGee pridėjo po 11, Klay Thompsonas ir Davidas Westas po 10.

Tuo metu Klivlendo „Cavaliers“ iškovojo itin sunkią pergalę prieš Orlando „Magic“ komandą 131:127.

Po dviejų kėlinių „Cavs“ pranašumas siekė vos 3 taškus, tačiau po trečiojo kėlinio jie jau pirmavo 20 taškų – 107:87. „Magic“ ketvirtajame kėlinyje pavijo varžovus ir likus 40 sekundžių sumažino atsilikimą iki 3 tašku – 128:125.

„Magic“ dar galėjo turėti šansą išlyginti rezultatą, nes likus 20 sekundžių Isaiah Thomasas prametė dvitaškį, tačiau Dwyane‘as Wade‘as nenusileidęs ant žemės pataisė komandos draugo metimą ir sudaužė „Magic“ viltis pateikti staigmeną.

Šiose rungtynėse Kyle‘as Korveris pataikė 1 tritaškį iš 3 ir pelnė 3 taškus. Tačiau šiuo tolimu metimu jis jau įmetė 2143-ąjį tritaškį ir taip pavijo ketvirtą geriausią rezultatą NBA istorijoje pagal pataikytus tritaškius turintį Paulą Pierce‘ą.

„Magic“ ekipoje Aaronas Gordonas pelnė 30 taškų (1/8 trit.), Elfridas Paytonas pridėjo 20, Evanas Fournier 18, Mario Hezonja 16 (10 atk. kam.), Wesley Iwundu 12.

„Cavaliers“ komandoje LeBronas Jamesas pelnė 33 taškus (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Love‘as pridėjo 27 (6/12 trit.), I. Thomasas 19, D. Wade‘as 16 (9 atk. kam.).

Bostono „Celtics“ 87:85 Bruklino „Nets“
Hjustono „Rockets“ 101:108 Detroito „Pistons“
Milvokio „Bucks“ 110:103 Vašingtono „Wizards“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 98:116 Minesotos „Timberwolves“
Denverio „Nuggets“ 98:106 Sakramento „Kings“