Pranašumą ketvirtajame kėlinyje iššvaistęs „Juventus“ Italijos ekipą įveikė po pratęsimo

Sėkmingą Lietuvos ekipų savaitę Europoje pratęsė ir Utenos „Juventus“, kuri namuose džiaugėsi pergale FIBA Čempionų lygoje.

Uteniškiai po pratęsimo 90:85 nugalėjo „Dinamo“ ekipą iš Italijos ir iškovojo antrąją pergalę turnyre.

Po vienu tašku pralaimėto pirmojo kėlinio (19:20), „Juventus“ krepšininkams antrajame ketvirtyje pavyko įgyti persvarą ir komandos į pertrauką iškeliavo šeimininkams pirmaujant šešių taškų persvara (46:40).

Nieko blogo nežadėjo ir trečiasis ketvirtis, kurio metu užtikrintai puolę uteniškiai dar labiau padidino savo persvarą (70:63). Tačiau ketvirtajame kėlinyje šeimininkų puolimas visiškai sugriuvo, o tai suteikė galimybę varžovams iškovoti pergalę.

Vos penkis taškus per devynias minutes pelnę „Juventus“ krepšininkai leido „Dinamo“ ne tik išlyginti, tačiau ir persverti rezultatą (75:78), tačiau iniciatyvos tada ėmėsi Leronas Dendy, kuris tritaškiu likus 38 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą. Nors vėliau tiek viena, tiek kita komanda turėjo galimybę išplėšti pergalę, jų metimai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą ketvirtį sužibėjo kitas „Juventus“ amerikietis Anthony Irelandas, kuris per pratęsimą pelnė 9 taškus ir padėjo jo ekipai iškovoti labai svarbią pergalę.

Laimėjusi šias rungtynes „Juventus“ savo sąskaitoje dabar turi dvi pergales ir bent laikinai pakilo į penktą poziciją A grupėje.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Juventus“: L. Dendy 22, A. Ireland 20, D. Bičkauskis 11 (7 rezultatyvūs perdavimai), K. Guščikas 10.

Dinamo“: S. Bamforth 22, A. Polonara 14 (11 atkovotų kamuolių), W. Hatcher 12, D. Planinic 10.