M. Kalniečio ir A. Gudaičio indėlio nepakako pergalei prieš L. Lekavičiaus „Panathinaikos“ (REZULTATAI)

Stambulo „Anadolu Efes“ pademonstravo charakterį ir sukūrė intrigą rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“. Nepaisant to, turkai nusileido 81:82.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Anadolu Efes“ spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 61:60. Spurtas nesibaigė ir ketvirtajame kėlinyje ir sužaidus dvi minutes Stambulo ekipos pranašumas siekė 9 taškus. Dar likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Anadolu Efes“ pirmavo 8 taškų skirtumu, tačiau „Baskonia“ nepasidavė.

Likus kiek daugiau nei minutei Tornike Shengelia pataikė du baudos metimus ir priartino „Baskonia“ iki minimumo. Vėliau „Anadolu Efes“ ekipoje tritaškį prametė Krunoslavas Simonas, o vėliau dvitaškį prametė ir Errickas McCollumas. Likus 3 sekundėms baudą išprovokavo Vincentas Poirieras ir pataikęs du baudos metimus išvedė „Baskonia“ į priekį. Po minutės pertraukėlės Janis Timma perėmė kamuolį ir pergalę šventė baskai.

„Baskonia“ ekipai T. Shengelia pelnė 17 taškų (8 atk. k.), po 16 pridėjo V. Poirieras (12 atk. k., 5 blk.) ir Mattas Janningas (4/6 trit.).

Stambulo ekipoje išsiskyrė E. McCollumas pelnęs 21 tašką, 14 pridėjo Bryantas Duntstonas.

Tuo tarpu Maskvos CSKA 101:86 nepaliko vilčių Tel Avivo „Maccabi“ ekipai.
Rusai jau po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 15 taškų skirtumu, o likę kėliniai pasibaigė lygiais rezultatais. Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ sumažino atsilikimą iki 9, tačiau užsikabinti už to nepavyko. Likus dvejoms minutėms „Maccabi“ dar sumažino deficitą iki 8, tačiau tada CSKA atsakė 7:0 spurtu ir šventė užtikrintą pergalę.

Nesustabdomai CSKA gretose rungtyniavo Nando De Colo pelnęs 26 taškus, 17 pridėjo Cory Higginsas, o 15 Sergio Rodriguezas (11 rez. perd.).

„Maccabi“ ekipoje puikiai atrodė Norrisas Cole‘as pelnęs 24 taškus, 14 pridėjo Deshaunas Thomas, o 12 Jake‘as Cohenas.

Milano „AX Armani“ 72:80 buvo priversta pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ pranašumą.
Dar antrame kėlinyje atrodė, kad Milano ekipa pateiks staigmeną, nes įpusėjus ketvirčiui jie pirmavo 10 taškų skirtumu – 39:29.Tačiau tada „Panathinaikos“ surengė 20:4 spurtą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Nuo to laiko graikai neišleido pranašumo iš savo rankų ir kontroliavo rungtynes iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose Lukas Lekavičius žaidė 17 minučių, per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Tuo tarpu Milano ekipoje Mantas Kalnietis per 31 minutę pelnė 7 taškus (1/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, vieną kamuolį perėmė, išprovokavo dvi pražangas. tris kartus suklydo ir pats du kartus prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Artūras Gudaitis aikštėje praleido 13 minučių, tačiau šį laiką išnaudojo puikiai. Per jas aukštaūgis pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, blokavo du metimus, išprovokavo 3 pražangas ir pats kartą prasižengė. Centras surinko 18 naudingumo balų ir buvo naudingiausias komandos žaidėjas.

Atėnų ekipoje rezultatyviausias buvo KC Riversas pelnęs 20 taškų (6/9 trit.), 14 pridėjo Mattas Lojeski, o 11 Jamesas Gistas (7 atk. k., 18 n.b.).

„AX Armani“ ekipoje rezultatyviausias buvo Vladimiras Micovas pelnęs 13 taškų ir A. Gudaitis su 11.

Tuo tarpu po dar vieno trilerio Belgrado „Crvena Zvezda“ įveikė „Valencia“ ekipą 86:82.

Nors antrame kėlinyje serbai pirmavo 11 taškų skirtumu, į pertrauką išėjo turėdami vos 2 taškų pranašumą. Odar ketvirtame kėlinyje „Valencia“ sugebėjo susikrauti 13 taškų pranašumą.

Tačiau 17:0 „Crvena Zvezda“ spurtas pasiuntė ispanus į nokdauną. „Valencia“ dar buvo persvėrus rezultatą, tačiau serbai rungtynių pabaigą sužaidė geriau.

„Valencia“ ekipoje rezultatyviausias buvo Fernando San emeterio pelnęs 17 taškų, 13 pridėjo Tiboris Pleissas, o 12 Alberto Abalde.

„Crvena Zvezda“ komandoje puikiai žaidė Jamesas Feldeine‘as pelnęs 26 taškus (8/10 dvit., 10/10 baudos, 31 n.b.), Tayloras Rochestie pridėjo 13.