„Pistons“ panaikino dviženklį pranašumą, bet pergalę paskutinę sekundę išplėšė „Nets“ (VIDEO, REZULTATAI)

Bruklino „Nets“ nutraukė 4 iš eilės pralaimėjimų seriją Detroite ir iškovojo dramatišką pergalę 101:100 prieš vietos „Pistons“.

Rungtynių kulminacija Detroite laikėsi iki pat paskutinės rungtynių akimirkos. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos Stanley Johnsonas pataisė savo komandos draugo netikslų metimą ir savo dvitaškiu išlygino rezultatą 98:98.

Tada kitoje aikštės pusėje, likus 13 sekundžių, Carisas LeVertas išprovokavo varžovo pražangą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą, o likus 4 sekundėms Andre Drummondas po Langstono Galloway rezultatyvaus perdavimo išvedė „Pistons“ į priekį – 100:99.

Vis dėlto, Spenceris Dinwiddie apie pralaimėjimą negalvojo ir iš baudos aikštelės pataikė itin sudėtingą, tačiau pergalingą metimą, per tą patį A. Drummondą.
„Pistons“ dar turėjo šiek tiek mažiau nei sekundę, bet neturėjo minutės pertraukėlių ir jų perdavimas per visą aikštę buvo netikslus.

Tiesa, ne visada atrodė, kad intriga rungtynėse bus tokia įtempta. Dar trečiajame kėlinyje „Nets“ pirmavo 73:58. Bet sužaidus ketvirtojo kėlinio tris su puse minutės
„Nets“ persvara buvo ištirpusi iki minimumo – 80:79. Nors po to „Nets“ spuratvo 9:2, „Pistons“ vis tiek grąžino įtampą į rungtynes.

„Nets“ komanda per 29 sezonus Detroito „Palace of Auburn Hills“ arenoje iškovojo tik 8 pergales ir pralaimėjo 44 kartus. Tačiau „Pistons“ komanda šį sezoną persikėlė į Detroito „Little Ceasars“ areną, o joje „Nets“ kol kas turi teigiamą pergalių ir pralaimėjimų santykį – 1:0.

„Nets“ ekipoje S. Dinwiddie pelnė 22 taškus (4/6 trit.), Rondae Hollisas-JEffersonas pelnė 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Joe Harrisas pridėjo 12.

„Pistons“ gretose Tobiasas Harrisas pelnė 20 taškų, S. Johnsonas 18, L. Kennardas 13, o Ish Smithas 11.

Orlando „Magic“ 103:95 Bostono „Celtics“
Niujorko „Knicks“ 107:127 Los Andželo „Lakers“