Pirmoji „Žalgirio“ pergalė pasiekta prieš Jameso Andersono vedamą „Chimki“

2017-09-08 22:14 basketnews.lt

Pirmąją pergalę draugiškų rungtynių maratone iškovojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jie už uždarų durų vykusiame mače 78:76 (28:31, 17:15, 18:14, 15:16) pranoko į Eurolygą sugrįžtančią Maskvos srities „Chimki“.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Kevinas Pangosas, Lukas Uleckas, Martynas Varnas, Paulius Jankūnas ir Brandonas Daviesas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė kapitonas Jankūnas. Jis per 22 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 8/11 baudos), sugriebė 7 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas per 31 minutę įmetė 18 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 3/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Pirmose draugiškose rungtynėse „Žalgiris“ savo aikštėje 69:73 pralaimėjo Astanos „Astana“ klubui.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 19 (8/11 baudos, 7 atk. kam., 9 išpr. praž.), Dee Bostas 13 (1/5 dvit., 2/5 trit., 5/6 baudos), Paulius Valinskas (4/4 dvit., 5 rez. perd.) ir Brandonas Daviesas po 9, Aaronas White’as 8.

„Chimki“: Jamesas Andersonas 18 (6/7 dvit., 3/8 baudos), Charlesas Jenkinsas (5/6 metimai) ir Tyleris Honeycuttas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14, Malcolmas Thomasas 9 (š atk. kam.).